[دانش را] از معلم خود ياد بگير و در زندگي به آن عمل كن. امام علي (ع)

معهد لتعليم اللغة العربية : کانون آموزش زبان عربي .:::. ثبت شده در سایت ساماندهی وزارت ارشاد

إنّ تعلّم اللغة العربية سهلٌ: آموختن زبان عربي آسان است *** إنّي أحبُّ اللغة العربية: من زبان عربي را دوست دارم *** تعليم اللغة العربية و تعلّمها فرضٌ لنا: آموزش و آموختن زبان عربي بر ما لازم است ***** معهد لتعليم اللغة العربية: کانون آموزش زبان عربي ***** تعلّم اللغة العربية سهلٌ: آموختن زبان عربي آسان است ***إنّي أحبُّ اللغة العربية: من زبان عربي را دوست دارم

نرم افزار عربی نوین در جهت بهبود و تسریع در امر یادگیری عربی ویژه ی مقطع دبیرستان طراحی شده است.

این نرم افزار با داشتن محیطی ساده و البته کاربر پسند و کارا، شما را به یادگیری عربی علاقه مند تر کرده و یادگیری و آزمون را برای شما جذاب تر می کند.

این نرم افزار با داشتن جزوه های عربی زیاد و کامل از اساتید و کتاب های معتبر به شما کمک می کند بر درس مسلط شده و آن را مفهومی یاد بگیرید و با داشتن ترجمه کامل دروس بتوانید روی ترجمه مسلط شوید.

یاد گیری قواعد

یاد گیری قواعد

با استفاده از آزمون قواعد که مخصوص قسمت تجزیه و ترکیب آماده سازی شده است شما می توانید قواعد و تجزیه و ترکیب را با ساختاری منسجم تر و کامل تر با توجه به مقطع تحصیلی خود تجربه کنید و اشتباه های خود را شناسایی کرده و با استفاده از خطا یابی هوشمند نرم افزار نکات مربوط به اشتباه ها را کامل بیاموزید تا دیگر به مشکل بر نخورید.

آزمون قواعد

آزمون قواعد

در قسمت آزمون لغات نرم افزار با توجه به مقطع تحصیلی شما تعدادی کلمه برای شما انتخاب می کند و تعداد ترجمه های بیشتری را برای انتخاب شما قرار می دهد تا شما ترجمه هر کلمه را مشخص کنید. توجه داشته باشید در این قسمت شما هم می توانید ترجمه فارسی به عربی و هم ترجمه عربی به فارسی انجام دهید. پس از آزمون هم اشتباه ها به همراه ترجمه صحیح گزارش می شود.

برای دانلود اینجا کلیک نمایید

سایت سازنده نرم افزار: http://arabinovin.gigfa.com:: موضوعات مرتبط: عربی دبیرستان، نکات کمک آموزشی، فناوری و نرم افزار
:: برچسب‌ها: نرم افزار
ن : آقاي سلیمانی
ت : 2012/10/20